Home » Aktuality

Aktuality

Vánoční prázdniny: od 22. prosince do 2. ledna 2018 máme prázdniny a jsme mimo provoz.
Bezpečnost na Internetu: pro nemoc lektora se beseda přesouvá. O novém termínu Vás budeme informovat.
Výchova je IN: POZOR ZMĚNA! od 15. listopadu začínáme již v 16:30 a končíme tak v 18:30.
Návrat do zaměstnání: POZOR došlo k změně místa konání semináře. Nově bude probíhat v RCS na Masarykové 35. 11. listopadu v 9 hodin se těšíme. Hlídání je zajištěno!
Angličtina: máme pro Vás dobrou zprávu, našli jsme výbornou lektorku angličtiny. Takže po prázdninách můžeme začít. Bohužel jsme museli přesunout výuku na čtvrtek. Omlouváme se za komplikace. Začínáme tedy 2. listopadu v 16 hodin Playtime A, v 17 hodin Little Bugs a v 18 hodin Oxford Discover 1.
Podzimní prázdniny: 26. a 27. října není rodinné centrum v provozu. Užíváme si prázdniny. 🙂
Kroužky 2017/2018 začínají v týdnu od 2. října. Rozvrh naleznete zde.
Zápis do kroužků spouštíme 11. září. Prosíme o trpělivost.
Organizace školního roku: ctíme školní prázdniny: viz zde.
Společnost přátelská rodině: Dnes 24. listopadu jsme získali ocenění vydávané Sítí pro rodinu – SPOLEČNOST PŘÁTELSKÁ RODINĚ. Předala nám ho prezidentka Sítě pro rodinu Rut Kolínská. Máme velikou radost.
Podpořte nás, když nakupujete!

Přidali jsme se do projektu GIVT.cz. Pokud nakupujete na internetu – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáváte jídlo domů – můžete nám pomoci.

Uděláte to takto:

1. Před nákupem půjdete na givt.cz

2. Vyberete naši organizaci a eshop na kterém chcete nakoupit

3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu.
Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují „zbytečně“. 🙂

Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!

 Displaying GIVT_web_petra.jpg
Kroužky 2016/2017 začínají v týdnu od 19. září. Rozvrh naleznete zde.
Organizace školního roku: ctíme školní prázdniny: viz zde.
Zapojte se i vy: Umíte něco zajímavého? Máte zajímavý kurz nebo kroužek? Zrealizujte ho u nás. Volejte na 724 689 086 nebo pište na info@rodinnecentrumsokolnice.cz.

Nová služba pro členy: půjčovna knih o rodičovství, výchově, osobním rozvoji a anglických knih pro děti. Půjčení po dohodě na info@rodinnecentrumsokolnice.cz. Seznam knih zde.

Členské příspěvky: Milí členové a příznivci rodinného centra, vzhledem k blížícímu se stěhování do nových prostor, bychom Vás chtěli touto cestou požádat o zaplacení členských příspěvků na rok 2016 ve výši 300 Kč. Peníze z členských příspěvků nám významně pomohou při budování našeho nového zázemí. Děkujeme.

Ti z Vás, kteří by se chtěli stát členy a zapojit se do chodu centra, se můžou zaregistrovat zde: http://rodinnecentrumsokolnice.cz/?page_id=212.