Home » Paddle Boarding s tátou

Paddle Boarding s tátou

Pokud si tátové mysleli, že jejich velký den letos odbudeme jenom přáním, tak to se spletli. Připravili jsme si pro ně a jejich děti sportovní odpoledne. A mámy můžou vzít s sebou, ať jim to není líto.

V sobotu 1. července vyrazíme na brněnskou přehradu na SUP (Stand Up Paddle Boarding). RCS si rezervovalo 10 paddle boardů na 3 hodiny od 14:30 do 17:30 na pláži Rokle. Čekáme velký zájem, proto je nutné si rezervovat místo zde. V případě zájmu, zajistíme hromadnou dopravu autobusem.

5 důvodů proč se nám líbí tento sport

1) protáhnete si celé tělo

2) je to bezpečné (neplavci budou mít vesty)

3) můžete být venku a obdivovat krásy přírody

4) odpočinete si od školky, školy, práce, domácnosti

5) budete spolu.

Fotky

Počasí se nakonec umoudřilo a po počátečních pochybách jsme vyrazili na přehradu, kde jsme si pro tatínky a jejich děti připravili dárek ke dni otců – paddleboarding. Tátové se chopili vesel a nejprve otestovali své schopnosti s jedním dítětem. Když zjistili, že to jde hladce projeli se se dvěma dětmi. Osmělili se i mámy a vyrazily na vodu. Všichni byli úžasní a hodně si to užili.

POZOR! POZOR! POZOR!

Spousta přihlášených dětí onemocněla (ve školce řádí angína) a tak tuto akci zopakujeme, ať nejsou smutní. Druhý termín jsme stanovili na 6. srpna opět od 14:30. Stejně jako minule je nutné se registrovat. Zde: https://goo.gl/forms/eIg9sLCXC7soP5Wc2
Už se těšíme na další jízdu.